Preventivní onkologická prohlídka pro každého

Na základě dlouholetých zkušeností v zajišťování zdravotně preventivních programů zaměřených na onkologickou prevenci jsme pro Vás připravili komplexní preventivní balíček se specifickými vyšetřeními pro muže i ženy a vzhledem ke skutečnosti, že stále častěji onemocní také klienti v mladších věkových skupinách, je nabídka rovněž věkově neomezená. Každé preventivní vyšetření by mělo včas odhalit některá závažná onemocnění, mělo by Vás ale i varovat před budoucími zdravotními riziky.

Primární prevence je v rukou každého z nás. Mnohé faktory, jež podporují nádorová onemocnění, jejich vznik a prognózu, ovlivňuje nebo podporuje sám jedinec nedostatečným pohybem, nesprávným stravováním i celkově nevhodným životním stylem.

Zdravotní péče o obyvatele je pro každý stát velice nákladnou záležitostí. Ani ta nejvyspělejší země nedokáže uhradit ze zdravotního pojištění jak veškerou zdravotní péči, tak i komplexní prevenci. Vlastní investice do zdravotní prevence by proto měla být důležitou součástí každého z nás.

Součástí programu:

- Cílené vyšetření

- Laboratorní testy: sedimentace červených krvinek v nesrážlivé krvi (FW), vyšetření krevního obrazu (KO), stanovení C-reaktivního proteinu, sodík, chloridy, draslík, vápník celkový, fosfor, hořčík, bilirubin celkový, jaterní testy, LDH, kreatinin, urea, kyselina močová, koncentrace cukru v krvi (glykémie), amyláza celková, lipáza, lipidový soubor - cholesterol, LDL, HDL, triglyceridy, vyšetření celkové bílkoviny (CB), koncentrace hormonu TSH, analýza moči chemicky a mikroskopicky.

- Markery:  CEA, PSA pro muže,  CA 125 pro ženy

- Sono/ultrazvuk břicha

- Rentgenové vyšetření srdce + plic

- EKG

- Test stolice na okultní krvácení

- Závěrečné vyšetření nebo zaslání závěrečné zprávy dle přání klienta

 

Cena balíčku pro muže i ženy: 6 990,- Kč

 

 

 

 

 

Chci získat nabídku

Dárkové certifikáty

Hledáte originální dárek k narozeninám či k svátku pro své blízké, zaměstnance či obchodní partnery?

« Zpět